Kanárske ostrovy - Zábava

(pages) > > > Zábava

Aktívna dovolenka

Prijemná klíma, prekrásne more a rozmanitá krajina na ostrovoch láka k robeniu mnohých aktivít, pri ktorých oceníte nielen športové vyžitie, ale dostanete sa tiež do úzkého kontaktu s jedinečnou prírodou.

Morská zábava

Piesočné pobrežie, priezračná voda a pasátový vietor, vytvára ideálne podmienky pre milovníkov windsurfingu. Kanárske ostrovy sú vhodné aj na robenie ďalších vodných športov, jako je jachting, vodné lyžovanie alebo potápanie. Takmer po celom pobreží Kanárskych ostrovov sídlia firmy, vďaka ktorým si turisti môžu spestriť svoju dovolenku. Ponuka je veľmi široká, vyskúšať si môžete napríklad kanoistiku, vodnú cyklistiku alebo máte možnosť obdivovať krásne pobrežie z vtáčej perspektivy s padákom na chrbte. Nachádza sa tu mnoho potápěčských škôl, protože pod hladinou mora, ktoré obmýva miestne pláže žije neuveriteľne veľa druhov rýb, ktoré príroda obdarila pozoruhodnými, pestrými farbami.Kanárske ostrovy sa stali jedny z najobľubenejších miest pre potápačov zo všetkých kútov sveta.

Vnútrozemská zábava

Okrem vodných športov môžete na ostrovoch vykonávať i dalšie aktivity, ako trekking, horskú cyklistiku, lezenie po sklaách či bunge jumping, ak máte radi zvýšenú hladinu adrenalínu v krvi.

Posledné zaujímavosti...

23.02.2012 Kvetinový festival
29.12.2011 Calçots
11.02.2011 Teatro Cuyás

Naposledy v diskussi...

15.04.2012 Dovolenka na Kanárskych ostrovoch
19.12.2011 bellavista
23.07.2011 El Hierro
22.07.2011 so stravou/bez stravy

Posledná fotografia...

Gran Canaria
Lanzarote
Tenerife
nad hladinou
rozhľad